בדיקות בנוטריקס

בדיקת אי סבילות למזון

מרגישים שמזונות מסוימים גורמים לכם לאי נוחות? נמאס לכם מהנפיחות הלא מוסברת בבטן?
בדקתם בכל דרך ולא מצאתם הסבר לסימפטומים שלכם?
ייתכן ומצאנו את הבדיקה בשבילכם!
בדיקת אי סבילות למזון היא בדיקה שבוחנת רגישות ל 46 סוגי מזונות נפוצים. הבדיקה מתאימה לאלו הסובלים מכאבי בטן לא מוסברים, מהשפעות שונות על מערכת העיכול, כאבי ראש והרגשה כללית לא טובה שאין לה הסבר אחר.
לאחר אבחון המזונות אליהם יש רגישות ניתן לבנות תפריט בהתאמה אישית ולבחון את ההשפעה על המצב הגופני.

בדיקת RMR

אוכלים מעולה, עושים פעילות ועדיין לא מצליחים לרדת במשקל?
זה הזמן לדייק, לבחון כמה קלוריות באמת “שורף” הגוף במנוחה על ידי בדיקת חילוף חומרים במנוחה Resting Metabolic Rate (RMR)
בדיקת RMR היא בדיקה פשוטה הדורשת צום 8-10 שעות לפני כן, ובעצם מנוחה בחדר הבדיקות של מדיקס מתחת לחופה הבודקת את חילוף הגזים ומנת הנשימה. לאחר מכן ניתן לקבל תשובה לכמות הקלוריות אשר אתם שורפים במנוחה ביממה, כלומר ההוצאה האנרגטית הנדרשת לגוף במנוחה עבור לפעולות בסיסיות כמו נשימה, תפקוד מערכות הגוף, הזרמת דם וכו’.הערך משתנה מאדם לאדם ומושפע בין היתר ממשקל, גיל, מין, הרכב גוף ואפילו ממספר הדיאטות שעשיתם במהלך החיים.

בדיקת אינדקס אומגה 3

כמה אומגה 3 באמת יש לכם? האם המידה מספקת או שעליכם לצרוך יותר אומגה, באכילה או תוספים?
אתם אוכלים דגים ואולי מתספים אומגה 3, אבל האם אתם יודעים כמה אומגה 3 באמת יש לכם? בדיקת אינדקס אומגה 3 מאפשרת לדעת את מצב האומגה 3 בגוף בשלושת החודשים האחרונים והיא גם מעניקה סקירה מלאה של חומצות
אומגה 3 הינה חומצת שומן חיונית, אשר חשובה לבריאות הלב, מערכת החיסון, איזון רמות הדלקתיות בגוף ועוד.
ממוצע אינדקס אומגה 3 בישראל הינו 3 כאשר הרמה המומלצת הינה 8!
רוצים לדעת מה מצבכם?
מוזמנים לבוא ולבדוק, מדובר בדקירה קלה באצבע לאחר מכן דגימת הדם נשלחת למעבדה בגרמניה והתוצאות מגיעות ישירות למייל תוך שבועיים, ולאחר מכן קיים פגישה להבנת התוצאות והמשך מעקב.

בדיקת DAY TWO לאיזון רמות הסוכר

בדיקת DayTwo מאפשרת זיהוי של אוכלוסיית חיידקי המעי והתאמת אפליקציה אישית החוזה את תגובת הסוכר למזונות שונים. בהתאם לתוצאות הבדיקה נבנה תפריט אישי לאיזון רמות הסוכר.
מהי תזונה בריאה? האם מה שנחשב בריא עבור אדם אחד, מתאים גם לאדם אחר?
כאשר מדובר באיזון רמות הסוכר – כנראה שלא בהכרח.
לכל אדם אוכלוסיית חיידקי מעי ייחודית שיכולה לנבא את ערכי הסוכר בדם בתגובה לאכילה של מזונות שונים.
בדיקת DayTwo מאפשרת זיהוי של אוכלוסיית חיידקי המעי והתאמת אפליקציה אישית החוזה את תגובת הסוכר למזונות שונים. בהתאם לתוצאות הבדיקה אנו יוצרים יחד תפריט ספציפי ומותאם אישית לאיזון רמות הסוכר.
רוצים לשמוע עוד?
המתעניינים בבדיקה מוזמנים להגיע לפגישת הסבר וייעוץ *חינם* אצלנו בנוטריקס. בפגישה נסביר על התהליך, ניתן לכם קוד הנחה ייחודי ונזמין יחד אתכם את הבדיקה. לבסוף נקבע פגישת ייעוץ בה נתאים את התפריט לאחר קבלת התוצאות

המעוניינים בבדיקה מוזמנים להתקשר ולקבל פרטים אודות הבדיקה וקוד הטבה. שימו לב, הבדיקה מתבצעת באמצעות גורם חיצוני. הדיאטניות בנוטריקס ישמחו לתת לכם ייעוץ לתוצאות הבדיקה.

בדיקת DANOVA-DNA

תמיד חלמתם על התאמה ספציפית של התפריט ותכנית האימונים לגנים שלכם?
העתיד כבר כאן! בדיקה DANOVA-DNA נועדה להתאים את התזונה והפעילות הגופנית לפי הגנים. באמצעות בדיקת דנ”א (רוק) נעשה ריצוף הפרופיל הגנטי האישי בהקשר של תזונה, בריאות כללית ואימון גופני. על בסיס תוצאות הבדיקה ניתן לבנות תכנית תזונה ואימון מותאמת אישית להשגת מטרות תזונתיות וספורטיביות.
לפרטים נוספים אודות בדיקת DANOVA-DNA, צרו איתנו קשר.

תזונה מותאמת אישית נותנת מענה מדוייק לאי הנוחות שמאכלים שונים גורמים לכם – נפיחות בבטן, שינויים במערכת העיכול, אפילו כאבי ראש. בעזרת בדיקות ייחודיות שנמצאות בחזית המדע, אנחנו בנוטריקס נזהה את הרגישות שלכם ונבנה עבורכם תפריט בריא.