ציוד יחודי ויעודי

מכשיר ה-Anti Gravity Treadmill 

המכשיר מבוסס על טכנולוגיה שפותחה בנאס"א לאימון אסטרונאוטים, מאפשר התחלה מוקדמת של נשיאת משקל בתהליך שיקום פציעות ספורט ולאחר טיפולים רפואיים בגפיים התחתונות. דבר זה נעשה באמצעות הורדת משקל הגוף לכזה המאפשר אימון בעומס מופחת המופעל על האיבר הפגוע.

נשיאת המשקל החלקית, באמצעות המכשיר, הינה מדויקת ומנוטרת והמטופל מרגיש בטחון מלא לדרוך ללא חשש להפעלת עומס יתר על הגפה.
המכשיר מאפשר לעשות פעילות של הליכה וריצה ללא כאב כלל גם במצב בו קיימת פציעה או בתהליך שיקום, וזאת ללא שינוי בתבנית התנועה הרגילה או בהתנגדות לתנועה (כפי שקורה באימון בתוך מים למשל).
העובדה כי לא מופעל עודף משקל על הגפה מעבר למותר, מאפשרת למטופל להגיע לתוצאות טובות יותר בזמן קצר יותר ולחזור לפעילות ספורטיבית מלאה מוקדם יותר ללא חשש מנזק גופני.
בנוסף המכשיר מצוין לאימון בתהליכי הרזיה, אימון לעיוורים, לשיקום חולי לב, ולאחר פגיעות נוירולוגיות ובמצבים בהם קיימת בעיית שיווי משקל.

אימונים על מכשיר זה מאפשרים לחזור לפעילות בצורה מהירה ובטוחה.

boboPRO

תרגול שיווי משקל הינו חיוני ביותר לשמירה על תפקוד תקין ויציבות המפרקים.
"בובו פרו" הינו משטח דריכה מהפכני שהופך את כל משטחי תרגול שיווי המשקל ל"חכמים". המתאמן יכול להניחו על כל משטח תרגול, לעלות עליו, ולשלוט במשחקים ובתכניות אימון ווירטואליים על ידי הטיית המשטח.
תרגול זה מוכח במחקרים רבים כמונע פציעות בקרסוליים, ברכיים, ירכיים, גב ופלג גוף עליון.
בנוסף, גם משפר יכולות יציבה, מחזק ומחטב שרירי ליבה ואגן, משפר שיווי משקל אצל ילדים, ומפחית את הסיכון לנפילות. תרגילי יציבות על משטחי תרגול נמצאו יעילים מאוד גם לשיקום פציעות באזורים הנ"ל, ושימוש נרחב נעשה במשטחים אלה בכל מכוני הכושר והפיזיותרפיה.

הובר 360 - שיקום נוירו-מוסקולרי

360 Huber פותח במיוחד על-ידי חברת DJO כפלטפורמה מקיפה ומגוונת לשיקום והערכה נוירו-מוסקולרית.
ה-Huber מורכב מפלטת כוח הנשלטת על-ידי תנועת מנועים מרובת צירים (Multiaxial). הפלטה וידיות האחיזה משובצות בחיישנים לחיווי מידת הכוח/ לחץ המופעלים עליהם. 360 Huber מאפשר למטופל לתרגל את יכולותיו הפיזיות והקוגניטיביות באופן מהנה ובטיחותי. בתום ההליך השיקומי, לאחר שהמטופל שיפר את הניידות והגמישות שלו, הוא יכול להמשיך ולהתאמן ב-Huber בתכניות ספורט ואימון גופני, כדי לשמור על בריאותו ואף לשפר אותה.
בנוסף לתכניות השיקום והאימון, המכשיר כולל מבחני הערכה פונקציונליים המתאימים למגוון רחב של התוויות טיפוליות המאפשר לבצע הערכה תפקודית של המטופל ולמעקב אחר התקדמותו.
התרגול ב-360 HUBER מחולק ל-4 אלמנטים מרכזיים: ניידות וגמישות, חיזוקים דינמיים, שיווי משקל ויציבה, והתנגדות.

Silk'n Relief

Silk'n Relief   – סילקן רליף, הוא מכשיר לשימוש ביתי המיועד לטיפול והקלה על מגוון סוגי כאב והאצת ריפוי מקור הכאב.
המכשיר בטוח לשימוש ביתי בכל גיל, לנשים גברים וילדים.
מסייע ומקל במגוון סוגי כאב כגון כאבי שרירים לאחר פעילות גופנית, כאבים כרוניים או כאבים טראומטיים וכאבי מחזור.

Silk'n Relief  משלב שלושה מקורות אנרגיה:

 • אנרגיית גלי רדיו (RF) – החודרת לעומק שכבת השרירים, המפרקים ומעוררת זרימת דם למקור הכאב ובכך מעודדת את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף.
 • אנרגיית איפרה אדום (IR) – אנרגיית חום המשפיעה על השכבות העליונות של העור ומסייעת לתהליך הזרמת הדם ולתחושת ההקלה בכאב.
 • אנרגיית לייזר רך (LLLT) – אנרגיה המעודדת אקטיבציה של תאים.
 • שילוב הטכנולוגיות הייחודי מפחית כאב באופן מיידי, מזרז את תהליכי הריפוי והתיקון העצמיים של הגוף, מעודד תהליכי התחדשות, מפחית דלקות חוזרות ואף מגדיל את טווח התנועה של האיבר הכואב.

בלייזפוד - Blazepod

מערכת אימון חדשנית, פרי פיתוח ישראלי, המאפשרת לכולם, מחובבי ספורט ועד לספורטאים מקצוענים, למדוד ולשפר את ביצועיהם בדיוק של עד מילי – שנייה. 
בלייזפוד  הינה מערכת אימון "פלאש-רפלקס" המשלבת באופן גאוני טכנולוגיה וספורט. המערכת כוללת פודים בעלי חיישנים וחיבוריות אלחוטית (הפודים נשלטים על ידי אפליקציה אשר באמצעותה פועלת המערכת) המפיקים אורות אשר מכתיבים ומודדים את אופן האימון. פוד הנדלק בצבע מסוים, מניע את המשתמש לפעולה.
המערכת תוכננה בכדי להשתלב באימונים קיימים ולדחוף את המשתמשים לעבוד על אלמנטים כמו: זמן תגובה, עבודה רפלקסיבית, זריזות, מהירות, שווי משקל, כח מתפרץ וכח התמדה – היכולת לשמר קצב גבוה לאורך זמן.
כיום, בלייזפוד מאפשרת למעלה מ- 100 סוגי אימון לבחירה ובנויה כך שניתן להוסיף עוד תרגילים לפי צרכי המשתמשים.
המערכת תוכננה באופן מודולרי המאפשר עבודה עם 2 פודים ועד 24 פודים בו זמנית בהתאם לצורך.
הפודים יכולים להיות ממוקמים על עמודים, גדרות, עצים, דלתות חלונות, מראות ועוד.. האביזרים הנלווים כוללים פטאמות וואקום, רצועות לתלייה, תיק נשיאה מתאים ומטען אשר יכול להטעין עד 6 פודים במקביל. 
המוצר החדש מציע חוויית אימון ממכרת למתאמנים, מוסיף מוטיבציה ועניין לכל אימון באמצעות פרצים של אור ותנועה ומאפשר עבודה אישית/קבוצתית כאחד.

בלייפוד בעולם הפיזיותרפיה והשיקום

 • תרגול פונקציונלי לספורטאים – עבודה על שינויי כיוון, מהירות תגובה, זריזות, כוח מתפרץ.
 • בתחום השיקום הנוירולוגי – dual tasking, קואורדינציה, שיווי משקל ופרופריוציה, שימוש ב-visual cues, אפשרות גם לשימוש ב-sound cues. 
 • תרגול דרך משחק ע״י תחרות עם עצמך או עם אחרים – מעלה מוטיבציה לתרגול.

הרנדומליות של המערכת יכולה להחליף את הפיזיו׳ שלרוב ״מייצרים״ בעצמם אקראיות בתרגול (למשל ע״י זריקת כדור למטופל בכיוונים שונים).
המערכת מאפשרת לפיזיוטרפיסת מדידת הישגים ותיעוד של האימון. 

 יתרונות המערכת:

 • נייד , קל לנשיאה
 • נטען וניתן לשימוש למשך שעות ארוכות
 • עמיד ומוקשח
 • מתאים למגוון רחב של ענפים ועולמות תוכן
 • קל לשימוש ולתפעול

משקם ברטט נייד (הייפרוולט) - HYPERVOLT

מכשיר אלחוטי רטט, אשר משחרר נוקשות שרירים וכאב, מגביר את זרימת הדם ואת טווח התנועה ומשפר את הבריאות הכללית של רקמת הגוף הרכה. 

עוזר להקל על כאבי שרירים, נוקשות וכאב. 

קל לשימוש עבור שחרור עצמי myofascial